Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tahle kočička vyhrála neskutečný balík. Místo pohádky ji čekala studená sprcha!

Peníze jí štěstí nepřinesly.
+ Další 2 fotografie
Jane bylo teprve 17 let, když vyhrála v loterii v přepočtu 37,9 milionů korun. Myslela si, že díky penězům si zařídí pohádkový život a nic jí nebude chybět. Celkem brzy ale vystřízlivěla a z života na vysoké noze se stala noční můra.

V loterii Euromilióny Jane Park vyhrála před dvěma lety pěknou sumičku. Dlouho se nerozmýšlela, za co bude peníze utrácet, co se jí líbilo, to si prostě koupila. Pořídila si dům, nová prsa, luxusní kabelky a jezdila na jednu dovolenou za druhou, píše web topky.sk.

Její život byl dokonalý, nejdřív byla šťastná. Jenže pak si začala uvědomovat, že jí něco chybí. Přátelé. Ti, které měla, najednou nestačili jejímu tempu a finančním nárokům. Mohla si koupit sice všechno, jen přátele ne.

„Radši bych letěla ekonomickou třídou než první, radši bych letěla na Magaluf než do Thajska, Austrálie nebo na Nový Zéland. Nepotřebuji spát v nóbl hotelu. Zjistila jsem, že lidi jsou tam snobové, a to se mi nelíbí,“ řekla Jane v dokumentu Dospívající milionář. „Nebyla jsem připravená žít sama, byla jsem velmi osamělá,“ dodala Jane, která se nakonec vrátila do obyčejného bytu svojí matky.

Mohlo by vás zajímat

Další články