Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle kráska svedla Kryštofa Hádka: Johana Matoušková (29) září v krimi seriálu Vzteklina

Johana Matoušková rozhodně není okoukanou televizní tváří.
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
Čerstvá krev v televizních seriálech byla potřeba jako sůl a Johana Matoušková (29) představy o nové hvězdně obrazovek skvěle naplňuje. Absolventka taneční konzervatoře a DAMU září v nové kriminální minisérii Vzteklina. Tahle herečka nemá jenom krásnou tvářičku, za hřích by stál i zbytek.

Johana Matoušková má slibně nakročeno stát se velkou hvězdou televizních obrazovek. Tahle půvabná absolventka DAMU už si zahrála v seriálech Doktor Martin, Dáma a král nebo Polda. Teď je jednou z hlavních tváří nové kriminální minisérie Vzteklina.

Herečka, která se v roce 1988 narodila v Praze, v seriálu ztvárňuje majitelku zahradnické firmy Gábinu. „Gábina je normální holka, která musela kvůli smrti své matky rychle dospět a postarat se o rodinu, tedy sestru a otce, což udělala i na úkor své kariéry. Touto zkušeností je možná ostřílenější a samostatnější než její vrstevníci v okolí. Zároveň to není typ, který by se nechal strhnout jakoukoli maloměstskou xenofobií nebo trendem,“ popsala svou postavu ze Vztekliny.

Matoušková v seriálu září po boku Kryštofa Hádka (35). Ten hraje veterináře a virologa Pavla, který je do Gábiny zamilovaný a shodou okolností se vrací do svého rodného kraje, šumavské Bučiny, kde jeho někdejší láska žije.

Podívejte se do galerie, jaká je Johana kočička. Závidíte Kryštofovi?

Související články

Další články