Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tahle kráska svedla Kryštofa Hádka: Johana Matoušková (29) září v krimi seriálu Vzteklina

Johana Matoušková rozhodně není okoukanou televizní tváří.
+ Dalších 7 fotografií
Čerstvá krev v televizních seriálech byla potřeba jako sůl a Johana Matoušková (29) představy o nové hvězdně obrazovek skvěle naplňuje. Absolventka taneční konzervatoře a DAMU září v nové kriminální minisérii Vzteklina. Tahle herečka nemá jenom krásnou tvářičku, za hřích by stál i zbytek.

Johana Matoušková má slibně nakročeno stát se velkou hvězdou televizních obrazovek. Tahle půvabná absolventka DAMU už si zahrála v seriálech Doktor Martin, Dáma a král nebo Polda. Teď je jednou z hlavních tváří nové kriminální minisérie Vzteklina.

Herečka, která se v roce 1988 narodila v Praze, v seriálu ztvárňuje majitelku zahradnické firmy Gábinu. „Gábina je normální holka, která musela kvůli smrti své matky rychle dospět a postarat se o rodinu, tedy sestru a otce, což udělala i na úkor své kariéry. Touto zkušeností je možná ostřílenější a samostatnější než její vrstevníci v okolí. Zároveň to není typ, který by se nechal strhnout jakoukoli maloměstskou xenofobií nebo trendem,“ popsala svou postavu ze Vztekliny.

Matoušková v seriálu září po boku Kryštofa Hádka (35). Ten hraje veterináře a virologa Pavla, který je do Gábiny zamilovaný a shodou okolností se vrací do svého rodného kraje, šumavské Bučiny, kde jeho někdejší láska žije.

Podívejte se do galerie, jaká je Johana kočička. Závidíte Kryštofovi?

Mohlo by vás zajímat

Další články