Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tahle kočička nahradila Třešničkovou: Hajíčkovu novou holku okukovali i zámožní šejkové

Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 37 fotografií
je to kus
Týnuš Třešničkové (23) byl oporou v těch nejtěžších životních okamžicích, srdci však člověk neporučí. Po návratu z turecké nemocnice se podnikatel Viktor Hajíček (33) s youtuberkou rozešel. Nahradila ji modelka Alice Činčurová (22) a zprvu vztah tajili, s pravdou ven šli až o víkendu. Ten totiž strávili v luxusním hotelu v Abú Dhabí.

A cestu do Emirátů nezvolili náhodně, Viktor Hajíček a Alice Činčurová se tam jeli podívat na závody formulí. Podnikatelova expřítelkyně Týnuš Třešničková si mezitím užívala dámskou jízdu se sestrou a maminkou.

Hajíčkovi na závodním okruhu modelku záviděli i místní boháči. „Poutala na sebe větší pozornost než piloti formulí, dokonce i někteří šejkové na ní očima neustále viseli,“ hlásil nám práskač přímo z místa.

O vztahu Viktora s Alicí se začalo šuškat těsně po rozchodu s popálenou youtuberkou. Několikrát je spolu načapali ruku v ruce v centru Prahy, vztah ale i dlouho nato zatloukali. Přiznání přišlo až v Abú Dhabí, Hajíček tam těžko mohl Činčurovou představovat jako svoji sestřenici.   Přejeme, aby jim to dlouho vydrželo!

Související články

Další články