Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle kočička dostala padáka, protože byla až moc sexy! To jí rozhodně neměli dělat!

Také byste jí dali padáka?
Zdroj: instagram
+ Další 2 fotografie
Tak tohle je trochu moc! Čtyřiadvacetiletá Emma Hulse z Londýna dostala od zaměstnavatele padáka, což by samo o sobě nebylo nic nemístného. Jenomže Emma se neprohřešila ničím jiným než svým tuze dobrým zevnějškem. Šéf jí řekl, že by měla raději dělat modelku, a poslal ji pryč. To ale neměl dělat!

Emma Hulse pracuje jako freelancer. Přišla si takhle do londýnské televizní stanice UNIT TV, kde měla celodenní směnu. Asi pět minut po příchodu do práce jí však přišla zpráva, která jí oznamovala, že její služby nebudou nadále potřeba. „Ty nejsi modelka? Nechápu, proč nejsi venku, kde by tě bylo vidět!“ stálo dále v textovce. Potom ji dotyčný pozval na drink.

Emma, která pracuje za kamerou, nikoliv před ní, byla naprosto v šoku. Bylo to poprvé, co dostala padáka kvůli svému zevnějšku. „Možná že společnost zaměstnává pouze nezajímavé lidi. Možná jsem opravdu byla rozptýlením,“ řekla Emma pro Cosmopolitan.

Když bylo vedení společnosti informováno o tom, co se stalo, manažer, který byl hlavním aktérem celého incidentu, byl nemilosrdně vyhozen. Vedení společnosti dále uvedlo, že to nebylo poprvé, co s dotyčným byly potíže.

Překvapivě, kdo by takového troubu chtěl také zaměstnávat, že? Uznejte sami, vy byste snad Emmu vyhodili jenom proto, že vypadá až moc dobře?

Související články

Další články