Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle hrozně ošklivá oživlá Barbie má pro vás jedno tajemství, asi nebude těžké ho uhádnout!

Katella Dash už utratila za plastiky asi tři miliony korun.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie

Čas od času se na světě objeví nějaké zjevení, nad kterým zůstává rozum stát. Katella Dash je jedním z nich, a ještě navíc o sobě tvrdí, že je oživlá a jediná pravá Barbie, ale od Matella určitě nebude.

Zato bude od plastického chirurga ze salaše u švábí farmy za tisíc dolarů na jakýkoliv zákrok, u nějž byla už asi třistakrát a je to na ní samozřejmě vidět. Jenže zcela jistě ne tak, jak by chtěla.

Katella tvrdí, že za plastiky už nechala asi tři miliony korun, kdyby je dala dětem v Africe na mouku, udělá stokrát líp, takhle vypadá hrozně, a ještě navíc není ani užitečná.

Mimochodem, Katella se narodila jako muž, ale to vás asi nepřekvapuje, protože je to na ní dost vidět, to i nenalíčená Naděžda Krupská alias David Turek, který zjistil, že se jako tranďák neuživí, má daleko víc ženštější rysy.

Katelle totiž trvá čtyři hodiny, než se namaluje, a když už jí to tak dlouho trvalo, nosí make-up 23 hodin denně, takže asi spí jenom hodinu nebo chodí do postele s omítkou, co my víme, a raději to snad ani vědět nechceme, už teď si musíme jít propláchout oči svěcenou vodou.

Související články

Další články