Čas od času se na světě objeví nějaké zjevení, nad kterým zůstává rozum stát. Katella Dash je jedním z nich, a ještě navíc o sobě tvrdí, že je oživlá a jediná pravá Barbie, ale od Matella určitě nebude.

Zato bude od plastického chirurga ze salaše u švábí farmy za tisíc dolarů na jakýkoliv zákrok, u nějž byla už asi třistakrát a je to na ní samozřejmě vidět. Jenže zcela jistě ne tak, jak by chtěla.

Katella tvrdí, že za plastiky už nechala asi tři miliony korun, kdyby je dala dětem v Africe na mouku, udělá stokrát líp, takhle vypadá hrozně, a ještě navíc není ani užitečná.

Mimochodem, Katella se narodila jako muž, ale to vás asi nepřekvapuje, protože je to na ní dost vidět, to i nenalíčená Naděžda Krupská alias David Turek, který zjistil, že se jako tranďák neuživí, má daleko víc ženštější rysy.

Katelle totiž trvá čtyři hodiny, než se namaluje, a když už jí to tak dlouho trvalo, nosí make-up 23 hodin denně, takže asi spí jenom hodinu nebo chodí do postele s omítkou, co my víme, a raději to snad ani vědět nechceme, už teď si musíme jít propláchout oči svěcenou vodou.