Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tahle holka si prošla obezitou i bulimií. Její nový vzhled vás opravdu položí na záda!

Tomu se říká dokonalá proměna! Neuvěřitelné, co se dá zvládnout.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Mladá slečna Hannah Hindmarsh si v životě sáhla na dno, a to rovnou dvakrát. Nejdřív trpěla těžkou obezitou, potom bulimií. Jeden čas to s ní šlo od desíti k pěti. Myslela si, že už se z toho nedostane.

Hannah ze Southamptonu v Anglii se celý život potýkala s tloušťkou. V podstatě si vypěstovala závislost na jídle. Ani její nezdravý jídelníček tomu moc nepřidával. Jedla samá tučná jídla. Na pořádku dne byly brambůrky, hamburgery, sladkosti a další kalorické bomby. Váha ukazovala rovných sto kilo.

V tu dobu si žádný problém nepřipouštěla a cítila se relativně dobře. Zlom nastal až ve chvíli, kdy měla odjet se svým přítelem k moři do Španělska. Bylo to v roce 2008 a Hannah se zhrozila, že v plavkách vypadá jako sud. Rozhodla se proto nasadit dietu. Tehdy se jí podařilo zhubnout 22 kilo.

Jenže radost ze shozených kil netrvala dlouho. O dva roky později se totálně zhroutila. Vinu na tom měl velmi bouřlivý rozchod. Deprese začala utápět v jídle a váha opět nekompromisně stoupala.

Mladá slečna byla na sebe strašně naštvaná. Jídla se nedokázala silou vůle vzdát. Z počátku si řekla, že začne vynechávat některé pokrmy a bude jíst malé porce. Chvíli se zdálo být všechno v pořádku. Po nějakém čase se jí dieta vymkla kontrole. Bála se jídla a přibírání. Její posedlost zašla tak daleko, že chodila všechno okamžitě vyzvracet. Brala dokonce i projímadlo.

Z nekonečného kolotoče diet a přejídání Hannah zachránil otec. Doporučil ji ke známému lékaři. Po několika terapiích se začala mladá žena vzpamatovávat. Rozhodla se, že se konečně začne ke svému tělu chovat tak, jak si zaslouží. Její otec chodil pravidelně do posilovny a Hannah to nakoplo. Začala chodit s ním. Cvičili spolu každý den po dobu šesti měsíců. Po čase se konečně dostavily výsledky.

Najednou byla Hannah psychicky vyrovnanější a fyzicky zdatnější. Tento zdravý životní styl si zamilovala Svého otce označuje za hrdinu. Nebýt jeho, skončila by špatně. I dnes jde v jeho stopách.

Nikdy předtím by ji nenapadlo, že to dokáže a že se bude někdy těšit z krásné postavy. Její úsilí se vyplatilo a proměna je naprosto famózní. Stále na sobě pracuje a plánuje se zúčastnit soutěže v bodybuildingu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy