Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tahle holka má všechno! Malé plavky i velká prsa, podívejte se sami

Fernanda má co ukazovat!
Zdroj: Profimedia.cz

Je to staré a otřepané klišé, ale nedá se nic dělat – funguje to. Vždy, když jako výrobce nevíte, jak upoutat pozornost na svůj produkt, natočte reklamu, kde se bude vyskytovat nějaká spoře oděná dívka. Máte pak takřka stoprocentní jistotu, že o vás budou psát všechna média. Ostatně právě tak činíme i my. O pohled na kolumbijskou star Fernandu Marin jsme vás prostě nemohli připravit.

Průběh focení téhle reklamy už nemohl být průhlednější. Scénář prakticky obsahoval pouze tři věci: Fernandu oděnou do plavek o celkové velikosti několika málo milimetrů čtverečních, bazén a láhev vody. Co se dělo dál, vám asi ani nemusíme popisovat. Vyvinutá Kolumbijka se dostavila k bazénu, začala se polívat vodou a to je tak nějak všechno. Jen pro úplnost dodáváme, že se jednalo o reklamu na minerální vodu, nikoliv na bazény.

Nebudeme vás už zdržovat. Podívejte se sami do naší galerie, jaké na sobě měla Ferdinanda plavky a jak jí to slušelo v brýlích. Nezapomeňte ještě zkontrolovat, jestli se radši polévá vodou s bublinkami nebo bez nich. Jo a ten výhled na Los Angeles v pozadí, ten je taky parádní. Přece byste neměli pomyšlení na to koukat jí na zadek nebo prsa, když jsou fotky plné tolika zajímavých detailů!

Související články

Další články