Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tahle holčička se narodila rodičům veganům a za celý život nejedla živočišné výrobky: Jak vypadá v dospělosti?

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Jehina Malik (37) se narodila rodičům veganům v době, kdy o tomhle způsobu stravování ještě nikdo nic moc nevěděl. Spíš lidem, jako byli její rodiče, ostatní říkali "hipíci". Když vyrostla, rozhodla se, že zvířatům nechce ubližovat ani ona a pokračovala dál v jídlech bez vajíček, mléčných výrobků, masa nebo medu. Co to s jejím tělem udělalo?

"Byla jsem vegankou už v lůně své matky, ona jedla lahodné veganské potraviny a veganství pro mě tedy není žádná dieta, ale naprosto samozřejmá věc a životní styl," říká Jehina, které od mládí učaroval sport.

Rozhodla se, že zboří mýty o tom, že vegani musí být jenom vyhublí a neduživí bledí lidé, a začala na sobě makat. A to hodně. Učarovala jí kulturistika a budování svalnaté postavy. Živí se jako trenérka a sama závodí. Má za sebou několik sportovních úspěchů, a i když je věku, kdy už tak náročné tréninky většina lidí vzdá, ona pořád závodí.

Jí každé tři hodiny a její nejoblíbenější lahůdkou jsou kešu oříšky. Samozřejmě denně tvrdě trénuje několik hodin. Někomu se může zdát její postava na ženu příliš, ale ona je na své tělo hrdá.

Související články

Další články