Když byla Margaret Boemer těhotná, byla tou nejšťastnější na světě. Jenže po 4 měsících se dozvěděla šokující zprávu. Její miminko mělo nádor na kostrči, a tak muselo podstoupit operaci. „Doktor viděl něco na ultrazvuku a řekl nám, že to vypadá velmi špatně. Byl to šok, nevěděli jsme, co to znamená a co se bude dít,“ řekla Margaret. Aby mohli lékaři nádor odstranit, museli dítě vyjmout z dělohy.

Díte se tak podívalo na svět ještě dříve, než by chtělo. Museli mu zpomalit srdce, aby nezemřelo. Celá operace byla velmi riskantní, ale holčičce zachránila život. Mimino bylo poté voperováno matce zpět do dělohy a matka ji v pořádku donosila.

Miminko se narodilo o 12 týdnů později císařským řezem. Naštěstí vše proběhlo bez komplikací a holčička je zdravá a má se čile k světu. Kdyby ji lékaři neoperovali, holčičku by nádor zabil ještě dříve, než by se narodila. „Je to vlastně takový zázrak. Neměli jsme ale na vybranou. Holčičku jsme museli vyjmout z dělohy, operovat a vložit zpět,“ řekl lékař Cass.