Milli Anna má snad to nejkrásnější znaménko na celém světě. A možná byste ani nepoznali, že jde o mateřské znaménko. A ještě k tomu je to dědičné.

Když se holčička narodila, měla na hlavičce bílý pruh. A přesně s takovým se narodila i její matka, babička a dokonce i prababička! Takovému speciálnímu znaménku se říká polisis, to znamená, že přední strana vlasů nemá žádný pigment, takže se na nich objeví bílý pruh. Rodina ale neví, kam až znaménko sahá, protože její babička byla adoptovaná.

„Věřila jsem tomu, že ho taky bude mít,“ řekla matka Brianna pro web Metro.co.uk. „Moje mladší sestra, která je o několik let mladší než já, toto znaménko nemá. Takže jsem nevěděla, zdali ho Milli bude mít, ale když jsem ji poprvé uviděla, byla jsem šťastná,“ dodala. Jde o znaménko, které je opravdu krásné a výjimečné. A tak se jím jak maminka, tak i její krásná dcera všude chlubí.

Najdou se ale i tací, kterým se to nelíbí. A nejvíce zlí dokážou být právě spolužáci. Brianně ve škole například říkali skunk. Má strach, aby její dcera nemusela podstupovat to stejné, co tehdy ve škole ona. „Mám v plánu vychovat svou dceru tak, aby věděla, že je krásná a zvláštní, a neposlouchala negativní komentáře,“ řekla Brianna. Jak se vám znaménko holčičky líbí?