Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tahle fotografie Victorie Beckham a její dcery pobouřila internet. Co na ní lidem tak vadí?

Tato fotografie pobouřila internet.
Zdroj: profimedia.cz/instagram.com
Když Victoria Beckham políbila svoji dceru k narozeninám a fotografii umístila na Instagram, zřejmě ještě netušila, jakou bouřlivou diskuzi snímkem vyvolá. Přece jen je to přirozené a rodiče svoje děti pusinkují. Ale podle některých není normální je líbat na ústa.

Také líbáte svoje děti na pusu k narozeninám nebo jen tak a přijde vám to úplně normální? Tak to patříte do stejné skupiny jako Victorie Beckham. Ta totiž popřála svojí malé dcerce k narozeninám a dala jí pusu na pusu. Vše zdokumentovala a umístila na Instagram.

„Všechno nejlepší, holčičko. Všichni tě máme moc rádi. Líbají David, Brooklyn a maminka,“ připsala Victoria k fotce. Jenže tím vzbudila velkou kontroverzi a lidem na sociálních sítích se to nelíbí. Dávat dětem pusu na pusu je pro některé lidi nepřirozené až úchylné a se sexuálním podtextem.

„To je sice pěkné, ale své dítě byste na pusu líbat neměli. Nechci být hrubý, ale tak to prostě je,“ napsal jeden fanoušek pod fotografii. „Je to hrozně špatné. Existují různé projevy lásky a nemůžete ji projevovat stejně ke svému muži, dětem i sourozencům. Nemám pravdu?“ píše další.

Většina lidí si ale myslí, že dávat pusu dětem na rty je úplně přirozené. Děti by ani nenapadlo, že by v tom měl být nějaký sexuální podtext nebo že by to mělo být jinak. „Krásná fotografie. Ukazuje jen čistou lásku mezi matkou a dcerou,“ myslí si jeden fanoušek. „V jakém to žijeme světě, když maminka ani nemůže políbit svoje dítě na rty?“ ptá se jeden z diskutujících.

Podle expertky na sociální etiketu Liz Brewer takové chování běžné není. Ale Victoria je její matka a jen ona může určit to, co si ke svojí dceři může dovolit. „Normálně členy své rodiny nelíbáte, pokud nejde o vašeho manžela,“ řekla Brewer. Co si o tom myslíte vy? Líbáte svoje děti na rty?

Související články

Další články