Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tahle fotografie naštvala fanoušky Agáty Prachařové. Co jim na ní tak vadí?

Agáta ráda ukazuje svoje přednosti!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 22 fotografií
Modelka Agáta Prachařová (31) odjela se svým manželem Jakubem Prachařem (33) a synem Kryšpínem (5) za sluníčkem a teplem na dovolenou do Dominikánské republiky. A opět všem ukázala svoje přednosti! Jenže se na ni od fanoušků snesla vlna kritiky. Proboha proč?

Modelka Agáta Prachařová už delší dobu s oblibou všem ukazuje svůj dekolt. A je známá tím, že s ním umí dokonale kouzlit. Stačí jí jen malý trik, dobrá podprsenka a vytvoří si pevná prsa větší o dvě velikosti. Výsledek pak publikuje na sociální sítě a fanoušci jásají.

Nyní to ale vypadá, že Agáta šlápla trochu vedle. Když zveřejnila na Instagramu zase svoje ňadra z pláže v Dominikánské republice, snesla se na ni od fanoušků vlna kritiky. Je vidět, že její poprsí už netáhne tak moc, jako dřív. „Agáto, příště se vyfoť s celou hlavou. Tohle je strašný. Ale hlavně, že tam jsou vidět kozy, že?!“ napsala k fotografii jedna z fanynek. A nebyl to první negativní komentář.

„Tato fotka je totálně nevydařená. Sorry, ale máš i lepší,“ zlobí se další fanoušek. „Byla by to hezčí fotka s její celou hlavou!“. Agáta je ale nad věcí a rozhodně se negativními komentáři nestresuje. Vždyť má přece hodně fanoušků a těch pár negativních komentářů závistivců, ji nerozhodí. Agáta totiž moc dobře ví, že je kočka a pořád má co ukazovat!

Dovolenou se svým manželem a synem se snaží užít, jak jen to jde, protože se pak vrací zase do pracovního procesu. Uvidíme ji opět v primáckém Top Star magazínu.

Související články

Další články