Matka Laine zveřejnila na Facebooku fotografii svojí dcery. Chtěla všechny svoje kamarády jen pobavit, jenže si vyslechla jen rozporuplné komentáře. Její dcera na fotografii totiž vypadá zanedbaně, špinavě a na těle má podlitiny. Jenže rodiče ji opravdu netýrají a svoji dceru nadevše milují.

Dívka se jen rozhodla pro originální halloweenský kostým. Místo princezny nebo nějakého zvířátka se prostě oblékla za matku, která je unavená ze svých dětí. A opravdu se jí to povedlo, z kostýmu jde doslova strach.

Do jedné ruky si vzala panenku a druhou si přivázala kolem nohy. Namalovala si pytle pod očima, nahodila otrávený a vyčerpaný výraz a vydala se na koledovačku. Aby byl její kostým co nejvíce autentický, rozhodla se i pro umělé zvratky, kterými si pomalovala mikinu. Nezapomněla ani na ty největší detaily.

Jenže všechny pořádně vyděsila. Než si lidé uvědomili, že jde o halloweenský kostým, označili dívku za týranou a někteří už chtěli vyhledávat pomoc.

Kamarádka její matky chtěla celou situaci zachránit a fotku také zveřejnila na Facebooku a přidala k ní komentář, kde celé nedorozumění vysvětlila. „Dcera mé přítelkyně se na Halloween převlékla za matku. Všimněte si šílených kruhů pod očima. Myslela jsem, že umřu, byla to nejlepší halloweenská maska, jakou jsem kdy viděla. Měla by vyhrát soutěž o nejlepší kostým,“ napsala ke snímku. Jak se kostým holčičky líbí vám?