Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle fotka šokovala Čechy i Slováky! Co se stalo s KRÁSNOU MISS IVANOU CHRISTOVOU?

To je síla…
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Tohle asi nikdo nečekal! Miss Československa 1989 Ivana Christová se po nějaké době objevila na veřejnosti a totálně všechny šokovala. Brutálně totiž přibrala na váze. S obezitou už bojuje několik let. Tohle je ale prohra. Kam až to nechá bývalá modelka zajít?

I když jste krásnou misskou, musíte si hlídat váhu. A občas někdo souboj s kilogramy prohraje. Ivana Christová o tom ví své. S věkem začala přibývat na váze, metabolismus si člověk jednoduše nevybírá.

Každá vyzkoušená dieta ale nakonec dopadla zle a kilogramy se vrátily zpět. Ach ten jo-jo efekt. To je prostě jako bumerang.

Když se koncem roku 2016 objevila na charitativní akci a v modrých šatech, všichni zůstali zírat. Je evidentní, že diety se vymkly kontrole a Ivana si vypěstovala obezitu. Dnes je podle webu Pluska.sk o něco štíhlejší, ale je otázkou, co bude dál. Co když nová dieta zase selže?

V životě už to tak bývá, jednou jsi dole jednou nahoře. Jednou jsi královna krásy, jednou zase baculka. Držíme Ivaně palce, aby své tělo dostala pod kontrolu. Nemusí vypadat jako MIss, ale tohle opravdu není důstojné…

Související články

Další články