Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tahle fotka policisty s malou uprchlicí je hitem internetu. Ženy z něho šílí!

Zdroj: Profimedia.cz
Týden stará fotografie dánského policisty, který si hraje s malou uprchlicí ze Sýrie, obletěla celý svět. Tolik reakcí na ni přitom nečekal ani sám fotograf. Co je na ní tak zvláštního?

Fotku pořídil fotograf Claus Fisker minulý týden na dálnici E45 severně od Padborgu. Fotil zrovna tři stovky uprchlíků ze Sýrie, kteří doufali, že se dostanou do Švédska Dánská policie ovšem na jihu země uzavřela hranice a zastavila vlakovou dopravu mezi Dánskem a Německem, odkud migranti do země proudí Uprchlíci se proto v doprovodu policie vydali na cestu podél dálnice.

A právě při cestě během jedné z přestávek vznikla tato fotka. Policista si na ní hraje s malou uprchlicí. Nechává ji hádat, ve které ruce má schovaný prstýnek, což ze snímku není patrné. „Byl to velmi dojemný okamžik. V celé této smutné historii nám to připomíná, že nemusíme říkat ne lidem a dětem, kteří utíkají před válkou,“ uvedl fotograf pro BuzzFeed News.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Lidé na sociálních sítích vyjádřili solidaritu, mnozí napsali, že i v této situaci může vzniknout pozitivní snímek. No a pochopitelně ženám neuniklo, že policista z fotky je celkem sympaťák. I když je to vedlejší, komentáře o jeho atraktivitě si na sociálních sítích ženy prostě nemohly odpustit.

Související články

Další články