Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tahle fotka otřásá světem: Co za strašné snímky pořídila dívka v Černobylu?

Zdroj: instagram
+ Dalších 36 fotografií
To je síla
Černobyl se nyní stal velmi populární destinací. Navštěvují ho davy turistů a mít fotku z onoho tragického místa je skoro povinností. Černobyl je ale považován za místo bolesti a utrpení, což by se mělo brát v úvahu. Influencerka, která si říká nz.nik, si tam též udělala fotku. Její fotka však nyní otřásá internetem, protože většina lidí si myslí, že dívka zneužila nynější popularitu místa a zneuctila ho. Co tam pořídila za snímky?

Tragická událost, při které v roce 1986 vybuchla jaderná elektrárna, dodnes děsí celý svět. Ukrajinské město Černobyl je nyní velmi navštěvovanou turistickou destinací. Možná se nyní stalo tak populárním díky seriálu vysílaném na stanici HBO s názvem Chernobyl

Ono místo však vůbec není nějak pohádkově krásné, naopak. Je to místo, při jehož návštěvě se vám ihned zježí chlupy po celém těle, protože když vstoupíte, pocítíte utrpení stovky lidí, kteří tam kdysi žili. Černobyl má svojí specifickou atmosféru, která je plná smutku, bolesti a strachu. Lidé, jež tam měli své domovy během výbuchu, nezažili nic pěkného. A to by se mělo respektovat.

To je důvod, proč fotka influencerky nz.nik hýbe celým internetem. Podle některých komentujících totiž vůbec nerespektuje to, co se tam odehrálo. Nz.nik se tak jako ostatní chtěla víc zpopularizovat fotkou z Černobylu, nicméně to pojala po svém. Vyfotila se tam ve spodním prádle a na jedné fotce dokonce i bez podprsenky, což ostatní dost pohoršilo. "Styď se! Měla bys mít trochu respektu a důstojnosti vůči těm, kteří tam zemřeli," vzkazují nz.nik lidé pod fotku. "Holka bez mozku," píše se dále pod příspěvkem. "Uvidíme se, až ti rakovina řekla AHOJ," napsal další z komentujících.

Většina komentujících dívku nabádá, aby post smazala, protože si myslí, že zkrátka nerespektuje oběti tragické události. A co si myslíte vy? Jste stejného názoru, jako většina uživatelů pod fotkou? Podívejte se do fotogalerie, jak vypadají fotky, které raději neměly být pořízeny.

Související články

Další články