Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

TAHLE FOTKA JI USVĚDČILA: Tereza měla heroin už na hotelu! Udělala školáckou chybu

+ Dalších 72 fotografií
Pašeračka Tereza
Nejznámější česká pašeračka Tereza Hlůšková (22) sama vyrobila důkaz proti sobě! To, že rodačka z Uherského Hradiště neměla zrovna pod čepicí, je navýsost jasné. Nikdo s rozumem aspoň o trochu větším, než má houpací kůň, nepašuje drogy. Ale dívka odsouzená k osmi letům v pekelné věznici v Pákistánu zašla ještě dál. Sama pořídila fotku, která ji pak pomohla usvědčit!

Naděje umírá poslední, ale v případě Terezy Hlůškové (22) už visí na hodně tenkém vlásku. Pašeračku odsoudili k osmi letům za katrem, trest si musí odkroutit v Pákistánu. Ve věznici Kot Lakhpat, kam ji zašili, se musí dělit o záchod s 20 dalšími ženami a čekají tam na ni i mnohem odpornější nástrahy.

Na povrch se dostala fotka, která podle všeho pomohla Terezu usvědčit. Nejšílenější na tom je, že ji pořídila sama dvaadvacetiletá dívka. Těsně předtím, než se vydala na letiště v pákistánském Láhauru, kde ji zadrželi celníci, si cvakla selfíčko na hotelovém pokoji. V pohodě, říkáte si. Na snímku je ale vidět kufr, v němž převážela 9 kilogramů heroinu!

Tvrzení, že kufr vůbec nebyl její, že jí tam drogy musel někdo podstrčit tajně nebo že si myslela, že veze dárky, jí tak nebyla nic platná. Když existuje důkaz v podobě fotografie, jsou všechna slova zbytečná.

Kdybychom pominuli, že Terezu celníkům někdo napráskal a šli „na jistotu“, nejvíc si zavařila svou naivitou a hloupostí.

Heroinová Tereza si vyslechla rozsudek po roce a dvou měsících od zadržení. Doufala v nižší trest, rovněž si přála, aby si ho mohla odpykat v Česku. Ani jedno nevyšlo a zřejmě ani nevyjde. Odvoláním si proti sobě navíc poštvala mocného prokurátora, jenž lusknutím prstu může zařídit, že se z příšerného vězení nedostane už nikdy.

Mohlo by vás zajímat

Další články