Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tahle fotka dojala už tisíce lidí: Vidíte to taky?

To jsou kočky!
Zdroj: Twitter
Tahle fotka dostává na Twitteru tisíce lidí. Holky, co oslavily osmnácté narozeniny a můžou poprvé do kasina. A ta babička, která se s nimi fotí. Jaký je příběh této fotky?

Banda holek z kanadského hlavního města Ottawy oslavila osmnáctiny a konečně jako parta můžou plnoleté slečny vyrazit ven. Rozhodly se oslavovat v kasinu, kde se obvykle nesmí fotit. A tak si chtěly udělat klasické koupelnové selfíčko u zrcadla.

Jenomže najednou z kabinky vyšla babička, co selfie módu tak úplně nepochopila, a dívčin se zeptala, jestli nechtějí vyfotit. Také jim chválila oblečení a říkala, jak jsou krásné a ať si užívají mládí.

„Taky jsme s holkama pořádaly dámské jízdy a užívaly jsme si to. Moc mi to chybí,“ posteskla si seniorka, která byla v kasinu se svým manželem. A tak ji mladé holky vzaly k sobě do party a vyfotily se s ní na památku jejích mladistvých let.

Bohužel než si stihly vyměnit kontakty, tak babča zmizela. S celým příběhem se svěřila fotografka Mahri Smith na sociálních sítích. Sympatická stařenka se totiž ani nepředstavila.

„Je mi to moc líto, byla to milá paní,“ napsala Mahri na Twitter.

S fotky se stal okamžitě hit, protože dneska mladí lidé seniory spíše ignorují. Tak třeba se díky sociálním sítím opět někdy setkají.

Související články

Další články