Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tahle extrémně pohledná dívka nikdy nebude mít sex! Proč? Protože nemá vaginu a zjistila to až v sedmnácti

Tato zpráva zklame všechny muže, co se podívají na její obrázky.
Zdroj: Jacqui Beck
+ Další 2 fotografie

Jacqui Beck z Velké Británie žila až do sedmnácti let docela normální život. Pak ale šla k doktorovi, protože trpěla bolestmi zad, a mimochodem se zmínila, že ještě neměla menstruaci. Doktor říkal, že by to nemělo být nic vážného, protože některé dívky se prostě vyvíjejí pomaleji, ale přesto provedl nějaké snímkování v rentgenu. Když nic nezjistil, poslal Jacqui Beck ke gynekoložce. A ta pak zjistila šokující věc.

Jacqui Beck totiž nemá dělohu, děložní hrdlo ani vaginu.

Místo těchto vnitřních orgánů má pouze v podstatě dírku, takže nikdo nepoznal, že by mohlo být něco v nepořádku. Gynekoložka jí musela říct, že má velmi vzácnou genetickou poruchu nazvanou MRKH syndrom. Ženy s tímto syndromem mívají zcela funkční vaječníky, takže vykazují klasické znaky puberty, ale nikdy nemají menstruaci a nejsou schopné otěhotnět.

„Nikdy jsem si nemyslela, že bych byla nějak odlišná od ostatních žen, takže to pro mě bylo dost šokující a nemohla jsem uvěřit tomu, co slyším,“ říká dnes Jacqui Beck, která o svém syndromu otevřeně mluví, aby se povědomí o něm rozšířilo. „Doktorka mi vysvětlila, že nikdy nebudu moct mít dítě a než budu mít sex, budu muset podstoupit asi operaci.“

Říká, že je dobré vědět dopředu, že nemůžete mít dítě, protože se s tím snáze smíříte. A svou poruchu bere jako dobré třídítko pro budoucí přítele. „Ti, kteří po tom, co jim to oznámím, utečou, by stejně nebyli dobří partneři,“ říká.

Související články

Další články