Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Tahle čtyřicítka je zatraceně sexy: Bohyně Kubelková ukázala výstavní ňadra!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Foto uvnitř
Iva Kubelková (41) je ztělesněním bohyně. Nejenže je krásná a okouzlující, ale také velmi činorodá. Na co sáhne, to jí jde. To dokládá i fakt, že se od minulého jara objevuje v muzikálu Trhák, kde skvěle zpívá i tančí. Perfektní Iva čas od času potěší své fanoušky fotografiemi svého výstavního dekoltu, na nějž i ženy koukají s otevřenou pusou.

Iva Kubelková (41) patří k našim nejkrásnějším moderátorkám. Tato bývalá modelka oslňuje tisíce fanoušků už od roku 1996, kdy se stala první ViceMiss. Ze svého půvabu neztratila nic ani po čtyřicítce, ba naopak, s přibývajícím věkem zraje do ještě větší krásy.

Iva má dokonalou postavu, kterou často ukazuje na fotkách z dovolených. Za svoji figuru v plavkách se opravdu stydět nemusí. Naopak by mohla strčit do kapsy o dvacet let mladší dívky.

I když je Iva v jednom kole, potěšila své fanoušky na Instagramu fotkami v prádle. Takový dekolt vyrazil dech snad každému, kdo zabodl oči do jejího výstřihu.

Příležitostná modelka Iva se věnuje kromě moderování i zpívání a hraní. Nebojí se žádných nových výzev a život si užívá plnými doušky.

Maminka dvou dívek, Natálie (14) a Karolíny (10), by mohla být svojí vitalitou a energií vzorem pro daleko mladší ročníky.

Související články

Další články