Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Tahle čtveřice herců zářila v kultovním filmu Top Gun: Změnili se k nepoznání! Fotografie tehdy a teď

+ Dalších 7 fotografií
Když legendární film Top Gun z roku 1986 přišel do Československa, málem zbořil kina. Americkému filmovému dramatu už táhne na Kristova léta a jeho hvězdy taky zrovna nemládnou. Srovnejte si fotky tehdy a teď v galerii.

Pamatujete? Tom Cruise v tomhle vojenském dramatu hraje mladého pilota jménem Pete „Maverick“ Mitchell, jenž létá Tomcatem. Jeho navigátorem je Nick „Goose“ Bradshaw (Anthony Edwards) a společně jedou na kurz do elitní školy pro piloty, které se říká Top Gun. Tam se Maverick zamiluje do své instruktorky Charlie. Jeho hazardérství a porušování pravidel končí s Goosovou smrtí.

Tom Cruise a Kelly McGillis spolu ve filmu Top Gun tvořili pěkně žhavý páreček. Moc jim to spolu slušelo a plno diváků si je určitě umělo představit jako milence i ve skutečném životě. Druhou dvojici tvořili Anthony Edwards a Meg Ryan.

Goose se později nejvíce zapsal do paměti diváků jako doktor Mark Green ze seriálu Pohotovost, zatímco Charlie pro ně zůstala už navždy specialistkou na bojová letadla. Pro Toma Cruise byl Top Gun jedním ze startovních snímků jeho závratné kariéry, totéž se dá říct o Meg Ryan. Každopádně tenhle trhák si můžete připomenout v neděli večer 4. března na Prima Cool.

Mohlo by vás zajímat

Další články