Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tahle Češka ovládla sociální sítě! Se svými košíčky 90DDD prorazila Denisa Krajíčková i v Americe!

Denisa Krajíčková si dnes říká Denise Milani.
+ Dalších 6 fotografií
Denise Milani. Tak si dnes říká česká rodačka z Frýdku-Místku Denisa Krajíčková (36). Žije v Los Angeles a živí se jako modelka a trenérka. Je to drobná žena, měří pouze 163 centimetrů a váží 53 kilo. Proto na ní skvěle vyniknou její obří prsa velikosti 90DDD.

Podle magazínu Forbes je Denise 6. nejvlivnější Češkou na sociálních sítích. Na FB má neuvěřitelných 6 milionů fanoušků a na Instagramu půl milionu. Nejčastěji se fotí v bikinách nebo hodně odvážných modelech. I přes neustálé prosby fanoušků se nikdy neukázala nahá.

Jak vůbec začala její kariéra? Po přestěhování do USA se usadila v Kalifornii a živila se jako rehabilitační pracovnice. V roce 1995 rozjela svoji kariéru modelky v SPORTSbyBROOKS.

V roce 2007 se začala poprvé objevovat na sociálních sítích. Tenkrát letěl MySpace a Denise získala tisíce fanoušků už tam. A dokázala si je udržet. Navíc přicházejí stále další!

Denise se jako osobní trenérka samozřejmě chlubí perfektní postavou a do toho všeho vypadá s obřími prsy jako Barbie. Do Ameriky prostě zapadne.

Mohlo by vás zajímat

Další články