Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tahle obdařená Češka z Frýdku si podmanila Ameriku: 45 let byste jí nehádali ani omylem

Zdroj: instagram/denisemilaniofficial
+ Dalších 6 fotografií
modelka

Rodačka z Frýdku-Místku Denise Milani (45) si dnes žije na vysoké noze v Kalifornii a živí se modelingem. Původně českou modelku si rychle oblíbili lidé po celém světě a dnes patří k nejvlivnějším Češkám na sociálních sítích. Na svém instagramovém profilu má bezmála 700 tisíc sledujících. Na čem založila svou úspěšnou kariéru?

Prsatá krasavice, která vládne internetem, nebyla vždy známou tváří tak jako dnes. Původně se česká rodačka jmenuje Denisa Krajíčková, ale od té doby, co se jí povedlo odstartovat modelingovou kariéru v zahraničí, ji nikdo neřekne jinak než Denise Milani. Momentálně je podle časopisu Forbes šestou nejvlivnější Češkou na sociálních sítích.

Každý den si nadšeně natáčí svou postavu na instagramový účet, což se jejím fanouškům náramně líbí. Běžně také sdílí svoje sexy pózy. "Dopřávám si své oblíbené zelené smoothie," napsala k fotce, kde předvádí vysportovanou postavu v upnutém sportovním oblečení. Denise se živí jako modelka a trenérka, ale nahou postavu fanouškům zatím neukázala. Zaměřuje se pouze na non-nude modeling.

Na svůj věk rozhodně nevypadá

Na rozdíl od mnohých jiných modelek ovšem určitě má co ukazovat. Její ladné křivky s větším zadečkem a poprsím neuvěřitelné velikosti 90DDD se nedají přehlédnout. Měří pouze 163 centimetrů, takže často a ráda nosí vysoké podpatky. Váží 53 kilo. Nikdy byste netipovali, že je jí už 45 let!

Svou kariéru modelky v zahraničí začala poté, co se živila jako rehabilitační pracovnice. V roce 1995 se stala modelkou pro společnost SPORTSbyBROOKS. Kromě fotek účinkovala také v několika videích produkovaných společností Periscope Media. Když si pak v roce 2007 vytvořila profil na MySpace, dostala se rychle mezi nejsledovanější americké modelky. A příjemnou pozornost fanoušků a veřejnosti si Denise evidentně užívá.


Související články

Další články