Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Tahle bestie znásilnila psa své snoubenky: Fenka umírala v krutých bolestech!

+ Další fotografie
Zrůda
Odporný případ týrání psa se odehrál v americkém Portlandu. Fidela Lopeze (51) rozzuřilo, že mu jeho snoubenka nebrala telefon a neodepisovala na textovky. Proto popadl její malou fenku a měl s ní sex. Způsobil jí zranění tak rozsáhlá, že ji museli nechat utratit.

Fidel Lopez (51) se jevil jako docela normální muž z amerického Portlandu, který pracoval a měl před svatbou. Jenže právě jeho snoubenka v něm spustila nepochopitelnou agresi. Vztek si vybil na její fence plemena lhasa apso, která se jmenovala Estrella.

Lopezova nastávající mu nebrala telefon a neodpovídala na textové zprávy. Popadl ho amok, ve kterém malého pejska znásilnil. Přiznal se policii, že s ním měl sex ve své posteli, jak informoval britský deník The Sun.

Estrelle způsobil několik zranění, jež byla neslučitelná se životem. Fenku proto museli veterináři utratit. Ještě předtím několik hodin trpěla nesnesitelnými bolestmi.

Trápení ukončila až Fidelova snoubenka, která ji našla v kaluži krve. Lopez při výslechu tvrdil, že se mu pes „zdál v pohodě a při smyslech“. Jeho snoubenka pak přiznala, že sklony k bestiálnímu chování se u něj projevovaly postupně. Několikrát se prý odhaloval před cizími psy a sledoval videa, na nichž jim bylo ubližováno.

Mohlo by vás zajímat

Další články