Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tahanice o děti, majetek a nedořešený rozvod ji pomalu zabijí! Angelina je na pokraji sil, ale boj s Bradem nevzdá!

Zdroj: twitter
+ Dalších 83 fotografií
Angelina Jolie (43) má podle informací z blízkého zdroje vážit pouhých 34 kilogramů a fotky jsou toho jasným důkazem. Kromě problémů s příjmem potravy ale Angelinu trápí i hromada dalších nedořešených věcí. Dva roky, dvacet čtyři měsíců, tedy celých 730 dní válčí s Bradem Pittem nejen o děti, ale také o majetek, výživné a pořád nedořešený rozvod. Tyhle tahanice ji pomalu zabijí!

Herečka Angelina Jolie to v posledních dnech absolutně nedává a je psychicky na dně. Již déle než dva roky se tahá po soudech, dožaduje se výživného, majetkového vypořádání a teď ji chce Brad údajně připravit i o děti!

Jak jsme informovali již v předešlém článku, herečka je na tom po psychické stránce tak špatně, že se u ní opět projevily poruchy příjmu potravy a její emoční výkyvy donutily děti konečně promluvit. I když se Angelina tváří, že je vše v naprostém pořádku, děti se údajně chtějí odstěhovat k Bradovi a odmítají s ní nadále žít.

Byli manželé pouze dva roky a jejich rozvod a věci s tím spojené se po soudech vláčí stejně dlouhou dobu. Na křehkou Angelinu Jolie je tohle dlouhá doba, ale svoje děti brání, jak jen může. Nehodlá se jich jen tak vzdát a navzdory své váze a psychické kondici hodlá dál bojovat.

Nutno poznamenat, že o samotný rozvod, majetky a alimenty jí nejde tolik jako o děti, které jsou podle slov blízkého zdroje z okolí herečky její prioritou a jediným smyslem života. Zmiňovaný zdroj také potvrdil, že většina soudních tahanic, které mezi sebou Angelina a Brad mají, je zaměřena na svěření dětí do péče.

Angelina na pokraji sil a zhroucení teď udělala další krok pro to, aby o děti nepřišla. Nedávno vyměnila velmi uznávaného a žádaného rozvodového advokáta Lauryho Wassera za Samanthu Bley DeJea v San Francisku. Pomůže jí konečně vše urovnat a postaví se Jolie opět na vlastní nohy?

Mohlo by vás zajímat

Další články