Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tady vánoční nálada ještě nedorazila: Zuzana Jandová a Nikol Švantnerová ukázaly těla jako víno

Tady vánoční nálada ještě nedorazila: Zuzana Jandová a Nikol Švantnerová ukázaly těla jako víno
Zdroj: Zuzana Jandová archiv
+ Dalších 5 fotografií
forma
U modelky Zuzany Jandové (33) a Miss Nikol Švantnerové (28) to zatím na vánoční atmosféru úplně nevypadá. Zatímco Zuzana vyrazila za sluncem do Turecka, Nikol to vzala rovnou do Dubaje. Krásky své fanoušky potěšily několika snímky od moře a obzvlášť pánové se museli zapotit. Obě se totiž pyšní naprosto výstavními postavičkami.

Jedna z nejpůvabnějších českých modelek Zuzana Jandová se rozhodla, že si odpočine a načerpá tolik potřebnou energii a vyrazila do Turecka. Zuzana potěšila své fanoušky na sociálních sítích několik snímky přímo od moře.

Na modelce je vidět, že na své postavě pravidelně a tvrdě maká, protože snad nikdy nevypadala lépe. Podobně přemýšlela patrně i Nikol Švantnerová, která na pár dní vyrazila do Dubaje.

"Do Dubaje jsem jela za zážitky, takže na opalování a koupání nebyl vůbec čas, ale kdybych nezkusila moře, když jsme měli hotel přímo u pláže, tak by mě to asi mrzelo, takže jakmile jsme jedno odpoledne skončili v 5, hned jsem naběhla na pláž a strašně mě překvapilo, jak teplé moře bylo," svěřila se překvapeně na Instagramu.

Nikol je na tom stejně jako Zuzana. Její břicho zdobí pekáč buchet a Nikol má naprosto dokonalou postavu, kterou jí mohou závidět o řadu let mladší kolegyně. Nikol za zážitky vyráží poměrně často a ráda, čemuž tahle koronavirová doba bohužel moc nepřeje.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy