Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tady usíná bývalá Miss: Jitka Boho ukázala ložnici a promluvila o problémech s dcerou

Jitka ukázala ložnici.
Zdroj: Archiv Jitka Boho
+ Dalších 18 fotografií
bydlení
Bývalá modelka a zpěvačka Jitka Boho (28) nechala nahlédnout své fanoušky do nového bytu v centru Prahy. V něm začíná nový život bez manžela, jen s dcerou Rozárkou. Prostřednictvím svého YouTube kanálu nejdříve ukázala obývák a kuchyni a teď i svou ložnici a dceřin pokojíček. Jitka, která je ke svým fanouškům velmi upřímná, se rozpovídala mimo jiné i o tom, že jí chybí čas na seberealizaci.

Jitka je nejen krásná, ale jak se ukazuje, je i velmi schopná a soběstačná. Po rozchodu s manželem Lukášem, se kterým ji čeká rozvod, si zařídila útulný byt 3+kk v centru Prahy. Do svého nového království pozvala skrze kameru i své fanoušky a sledující.

Praktická ložnice

V minulé části ukázala útulný obývací pokoj a kuchyňský kout se všemi vychytávkami. Teď nechala nahlédnout do své ložnice, která je zařízená skromně a prakticky. V místnosti nechybí velká šatní skříň, postel s povlečením v Boho stylu, koutek se šicím strojem a květiny. Těch má Jitka obecně v bytě dost.

Nedostatek času pro sebe

I když už má byt v podstatě zařízený, stejně si někdejší Miss posteskla, že jí nezbývá čas na seberealizaci a věci, které ji baví. Jak sama ve videu přiznala, dcerku Rozárku má vždy v kuse 14 dní a tatínek Lukáš si ji bere jednou za dva týdny na víkend. To ovšem není moc a Jitka toho za dva až tři volné dny příliš nestihne.

"Chybí mi čas pro sebe, na tvorbu, na hru na klavír, na kytaru...," popisuje Jitka. "Když si sednu za piano, tak se to Rozárce nelíbí, chce hrát hned sama, a to samé je s kytarou," posteskla si brunetka, která by se ráda vrátila i ke kreslení a malování. Řešení vidí mladá maminka v tom, že bude Rozárka přijatá do školky. "Moc si přeji, aby to vyšlo," zdůraznila.

Na snímky bytu, kde Jitka začíná nový život bez manžela, se podívejte v naší galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy