Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Tady to nevyšlo: Nejhorší modely na pražském Fashion Weeku!

Kdo se mohl obléct lépe?
+ Další fotografie
První zářijový týden vypukl v Praze Fashion Week, který si nenechal ujít žádná česká celebrita ani lidé z módní branže. Všichni se snažili vypadat co nejlépe, ale některým se dařilo hůře než ostatním.

Bývalá modelka Klára Medková se netají tím, že tu a tam na sebe klidně vezme pravou kožešinu. Naštěstí u nás tento rok prošel zákaz provozu kožešinových farem a každému je jasné, že mít na sobě mrtvá zvířátka je OUT.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová má na svých sociálních sítích dechberoucí fotky z přírody, na kterých vypadá jako éterická víla. Většinou toho na sobě moc nemá, což si na akci Mercedes-Benz Prague Fashion Week nemohla dovolit. Vsadila na černou, ale její model nakonec působil hodně rozpačitě.

Víc se zamyslet nad outfitem mohla i sympatická moderátorka Zorka Hejdová. Košile s vestičkou sice vypadala dobře, ale v kombinaci s kloboukem a nevýraznými botami to prostě nebylo ono.

Mohlo by vás zajímat

Další články