Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tady to někdo přehnal s retuší! Porovnáváme titulní fotografie celebrit s jejich skutečnými podobami a je to pořádná soda!

Beyoncé nemá ve skutečnosti tak dokonalou postavu, jakou jí vytvořili
grafici do titulky.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Slavné ženy chtějí být na fotkách vždy krásné a štíhlé, což se ovšem někdy neslučuje se skutečností. Proto si na pomoc povolávají grafiky, kteří upraví jejich proporce přesně podle jejich představ. Co na tom, že ve výsledku ani nepoznáte, o koho jde, hlavně že budou hezké. Když ale upravené fotografie porovnáte s reálnými, výsledný efekt je přinejmenším komický. Stejně jako u Mariah Carey, která vypadá na svém CD spíš jako animovaná postavička.

Vybrali jsme vám titulky pěti celebrit a porovnali je s neupravenými fotkami. Tak například Britney Spears se s nějakou dietou nebo cvičením vůbec nepáře a kila navíc jí bez námahy odstraní šikovní grafici a navrch jí přidělali i blonďatou kštici. Dost markantní rozdíl je také u fotek zpěvačky Mary J. Blige, retušované fotografie z ní udělaly sexbombu roku, přitom ve skutečnosti je to spíše starší paní s nadváhou a celulitidou.

Nicméně všechny celebrity mají společný bod a tím je ubírání si kil. A ruku na srdce, která z nás by si něco nevylepšila, kdyby měla tu možnost? Ale škodolibosti není nikdy dost, proto si teď všechny fotky pořádně prohlédněte a dejte nám do diskuse vědět, která slavná žena to s retuší fakt překápla!

Související články

Další články