Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tady stráví barbadoská kráska léto: Rihanna si pronajala luxusní dům za téměř 10 milionů

Tady stráví barbadoská kráska léto: Rihanna si pronajala luxusní dům za téměř 10 milionů
Zdroj: Realtor.com/archiv Rihanna
+ Dalších 16 fotografií
Letní sídlo
Jak to tak vypadá, barbadoská kráska Rihanna (32) si hodlá toto léto pořádně užít. Na měsíc si totiž pronajala luxusní sídlo v Hamptons. Měsíční pobyt v přepychovém domě jí vyšel na více než 9 milionů korun.

Zpěvačka Rihanna utratila pořádný balík za pronájem přenádherného domu, který se nachází v oblíbené dovolenkové destinaci celebrit Hamptons. Barbadoská kráska si tam užije pohádkový měsíc. Sídlo si pronajala od poloviny července a bude tam až do poloviny srpna.

Přepychový dům na léto

Rihanna očividně nemá nouzi o peníze, protože za měsíční pronájem luxusního domu u vody zaplatila 415 tisíc dolarů, v přepočtu zhruba 9 800 000 korun. Navíc musela zaplatit zálohu ve výši 1 milionu dolarů, tedy cca 23 milionů korun.

V domě se nachází hned pět ložnicí a šest koupelen. Že by tam tedy byla nouze o prostor, se rozhodně nedá říci. Dům je vybavený moderním nábytkem a interiér je opravdu krásný. Sídlo se nachází na poloostrově o rozloze 20 tisíc metrů čtverečních. Zahrada je vybavena bazénem a soukromým molem, na jehož konci je k vidění loď. Na pohádkové sídlo, které si Rihanna pronajala, se můžete podívat ve fotogalerii.

Pronájem přepychového sídla měl Rihanně zprostředkovat makléř Dylan Eckardt z Nest Seekers, jak informoval portál New York Post. Panství, kde Rihanna stráví léto, bylo v roce 2014 obýváno rodinou Kardashianových při natáčení snímku "Kourtney and Khloé Take the Hamptons."

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy