Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tady si bude lebedit malý Robinson: Těhotná Kateřina Šuriaková ukázala pokojíček snů

Tady si bude lebedit malý Robinson: Těhotná Kateřina Šuriaková ukázala pokojíček snů
Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Kateřina Šuriaková se proslavila před čtyřmi lety v drsné reality show Robinsonův ostrov. Od té doby se ale u sympatické blondýnky hodně změnilo. Zamilovala se, vdala se a za pár dní má rodit. Večírky a bujaré oslavy vyměnila za rodinný život a před časem se pochlubila přichystaným pokojíčkem pro nového člena rodiny.

Hvězdička dobrodružné reality show Robinsonův ostrov Kateřina Šuriaková zanedlouho přivede na svět prvního potomka. Těhotenství nijak neskrývala a fanouškům dokonce prozradila i pohlaví miminka. Všechno šlo ale popořadě.

Sympatická blondýnka, která musela ostrov opustit kvůli zdravotním podmínkám, se zamilovala a následovala svatba a těhotenství zároveň. Katka to zkrátka vzala hopem, ale už dříve se nechala slyšet, že toho rozhodně nelituje.

Po skončení Robinsonova ostrova Kateřina objížděla party ještě s některými dalšími soutěžícími a všeho si užila dosytosti. Nyní přesedlala na trochu klidnější rodinný život. Po čas těhotenství s partnerem připravili pokojíček pro nového člena rodiny.

Rozkošný pokojíček pro malého Robinsona

Vesměs poklidný průběh těhotenství partnerům nepřekazil ani koronavirus. „Koronavirus mě nijak neovlivnil. Jezdíme na chalupu nebo na hory. Zařizujeme věci pro malého. Teď jsme dělali pokojíček, objednali kočárek, dokupujeme maličkosti. Manžel chce být u porodu, ale uvidíme, jak to bude. I kdyby nemohl, tak to sama zvládnu. Jsem s tím nějak srovnaná, i když se začínám bát. Ale zvládly to miliony žen po celém světě, tak musím taky,“ svěřila se Katka eXtra.cz

Pokojíček pro malého chlapce vypadá skutečně rozkošně a jistě to muselo dát práci. Kateřině se ale nová role budoucí maminky zamlouvá, ale nejraději by byla, kdyby malý už byl na světě. Do galerie se můžete podívat na rozkošné snímky pokojíčku.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy