Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tady se skrývali údajní vrazi pumpařky! Co dělali v luxusním penzionu?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
vražda na pumpě
Policie v noci z pondělí na úterý dopadla vrahy pumpařky Jany (†58). Ti čerpadlářku zavraždili pro 10 tisíc a 2 kartony cigaret. Na počátku vyšetřování internetem kolovaly spekulace, že vrahům při přepadení možná šlo o peníze na drogy. Podle policie nyní byli vrazi dopadeni v penzionu u jezera Vojkovice.

Jakmile první záznam z pumpy v Nelahozevsi spatřil světlo světa, lidé okamžitě začali diskutovat o tom, že pachatelé byli během přepadení a vraždy pumpařky pod vlivem drog Veřejnost se domnívala, že i peníze, které si pachatelé z benzinové stanice odnesli, použili k nákupu drog. Policie nyní uvedla, že údajní vrazi byli zadrženi v domu u jezera Vojkovice. Jedná se o část rekreačního zařízení.

V penzionu, kde se jeden z pachatelů ukrýval, si účtují za noc v apartmánu 2200 korun, parkovné pak činí 100 korun denně. Za poplatek jsou pak i sociální zařízení a sprchy. I kdyby si pachatel zaplatil to nejlevnější ubytování, což je malá chatka, denně by utratil přinejmenším 700 korun, a to ještě nepočítáme stravu.

Areál Jezero Vojkovice je velmi oblíbený obzvlášť přes léto. Proto tam měl pachatel v zimě, kdy není sezóna výletů a koupání, vhodné útočiště. Skoro by se dalo čekat, že ho tam policisté nedopadnou, ti však při pátrání odvedli velmi dobrou práci a v areálu jednoho z pachatelů v noci na úterý našli. Druhého z výtečníků dopadli v Kralupech nad Vltavou

Otázkou je, zda pachatel má na penzion nějaké vazby. Třeba ho pobyt v lokalitě vyšel levněji. Nebo zcela zadarmo. Do objektu se také mohl vloupat. Otázky zůstávají. Ve středu by měla proběhnout policejní tiskovka, na které kriminalisté o případu sdělí další informace.

Související články

Další články