Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tady se sblížili: Emma Smetana se v rozhovoru rozplývala nad Josefem Trojanem

Josef Trojan a Emma Smetana
Zdroj: reprofoto DVTV/Aktuálně.cz
+ Dalších 9 fotografií
POPRVÉ
Emma Smetana (32) a syn Ivana Trojana (56), mladý herec Josef Trojan (19), byli v pondělí přistiženi ve chvíli, kdy se lidsky dost sblížili a mnohé může napadnout, jestli mezi nimi čirou náhodou nepřeskočila i jiná než kamarádská jiskra. Ta se poprvé objevila koncem července, kdy moderátorka mladičkého herce zpovídala pro DVTV. A jindy přísná Emma vůbec neskrývala své sympatie.

Přísná Emma Smetana

Téměř pod každým rozhovorem, který na DVTV vede vzdělaná a jazykově výborně vybavená Emma Smetana (32), se na sociálních sítích rozjedou vášnivé diskuse s nelítostnou kritikou. Mladé moderátorce mnozí vyčítají nepřístupnost až protivnost, vytvoření atmosféry, ve které se host nemusí cítit dobře a podobně.

To všechno samozřejmě může pramenit z toho, že se Emma snaží na rozhovor pekelně soustředit a pak vypadá jako přísná paní učitelka.

Josef Trojan ji okouzlil

Jenže u citlivého hocha, který má rysy po tatínkovi a oči po mamince, jako by prošla proměnou. Bylo poznat, že jí na devatenáct let rozumově velmi vyspělý Josef Trojan lidsky sedl a dávala to najevo. Vyloženě se nad ním rozplývala. Ve fotogalerii se sami můžete podívat, jak se Emma tváří ve chvíli, kdy proti ní nesedí Josef.

„Směje se dokonce i Smetana,“ podivovala se pod videem čtenářka Ivana.

Co na to Jordan Haj?

Ve videu si dvojice ještě vykala. Když se objímala po premiéře filmu Šarlatán, v němž Josef s tátou Ivanem hrají hlavní roli v různém věku, už to ale bylo určitě jinak.

Jestli se zhroutil bohatý soukromý vnitřní vesmír Emmy Smetany a jejího přítele Jordana Haje a opravdu šlo o intenzivní letní romanci, nebo jde jen o nevinné projevy ryzího přátelství, to zatím ví jen tahle trojice.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy