Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tady přeskočila jiskra? Světlana Witowská se s novou láskou zná už léta

Petr Kolář a Světlana Witowská
Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 18 fotografií
Moderátorka
Moderátorka České televize Světlana Witowská (47) se podruhé rozvádí a těžké životní období jí, jak prasklo a jak sama reportérům eXtra.cz potvrdila, pomáhá překonat bývalý velvyslanec v Rusku a USA Petr Kolář (57). Nejde ale o žádného nováčka v jejím životě. Pracovně se znají už léta. Podívejte se, jak to vypadalo, když se potkali před čtyřmi lety.

Už je volná

Světlana Witowská (47) tehdy byla beznadějně zamilovaná do Petra Witowského, generálního ředitele pražského Dopravního podniku (s manželem má devítiletého synka Filipa), takže jí těžko někdo může podezírat z toho, že by si již v té době na svého hosta ve studiu myslela.

Když se ale posuneme v čase, nyní mezi manželi dlouhodobě probíhala krize, kterou nakonec nepřekonali, takže šli od sebe. A to už před drahnou dobou.

Nový druh

„Vzhledem k tomu, že mé manželství s Petrem Witowským bylo formálně ukončeno začátkem roku po vzájemné dohodě, mám za to, že mám právo navázat nový vztah, o kterém jsem stále ještě manžela informovala,“ uvedla pro naši redakci nyní.

Nemělo cenu zapírat; novináři ji s partnerem Petrem Kolářem (57) nafotili na akci, kde k sobě obě hrdličky měly blízko.

Poznávání v minulosti

Profesně se znají už ale opravdu dlouho. Petr Kolář je často zvaný do pořadu České televize jako odborník na všechna možná zahraniční témata. A je třeba upozornit, že zdaleka ne jen do těch, kde ho zpovídala jeho současná partnerka.

V roce 2015 si ale s někdejší moderátorkou Interview ČT 24 povídal o imigrační krizi, o rok později zase o ekonomických problémech Řecka. A z druhého setkání před televizními kamerami pochází také naše záběry ve fotogalerii.

Čím se okouzlili

Ani v jednom případě nebylo poznat, že by si ti dva byli nějak přehnaně sympatičtí. Nicméně Světlaně už tehdy musel imponovat široký rozhled a rozvaha zkušeného diplomata, Kolář na ní zase mohl obdivovat nejen její půvab, ale především zaujetí pro téma, perfektní přípravu a schopnost ptát se na nebanální věci.

Když pak na sebe, patrně náhodou, před nedávnou dobou narazili i v soukromí, nemuseli se zase až tolik oťukávat; hned věděli, že poznávání toho druhého bude minimálně velké a inspirativní dobrodružství.

Pevně věříme, že se dvojici bude dohromady dařit a že Světlana Witowská v Petru Kolářovi konečně nalezla muže, s kterým nakonec i zestárne…

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy