Když ve čtvrtek obletěly Česko fotky Barbory Strýcové ve vášnivém objetí s milencem, nejenom její teď už expřítel David Kraus zůstal v němém úžasu. Jak eXtra.cz první vypátralo, tenistka strávila noc s úspěšným módním novinářem Petrem Matějčkem a vůbec se tím netajila.

Když jsme kontaktovali Krause, aby nám řekl, že se mezi nimi stalo, třesoucím se hlasem nás odbyl. „Nechte mě být, prosím,“ řekl nám. Ani samotný Matějček se nechtěl k románku se Strýcovou příliš vyjadřovat a slova volil velmi opatrně.

To tenistka byla sdílnější a o rozchodu se synem známého herce a moderátora Jana Krause (64) se obsáhle vyjádřila. „Byli jsme každý úplně jiný, ale možná právě proto jsme se jeden do druhého zamilovali. Já sportovkyně, která musí mít ve všem pořádek a všechno má naplánované na minuty, on umělec, který mě učil, že je občas potřeba vydechnout a nestresovat se. Ale jako mnoho jiných vztahů i my jsme se bohužel dostali časem do problémů. Dlouho jsme se je snažili vyřešit, chvíli to vypadalo líp a chvíli zase hůř. Ale poslední dva měsíce už jsme spolu nežili." řekla Strýcová.

Jenomže Kraus ještě před třemi týdny v Karlových Varech mluvil tak, jako by byl jejich vztah v naprostém pořádku. Naprostá idylka! „Rozdělil jsem si Báru na dvě ženy, jedna je ta gladiátorka, ta sprosťanda, druhá je moje malá Bára, jako v šatičkách, rozesmátá," řekl během filmového festivalu v rozhovoru s Liborem Boučkem (37). „Jsem tady, protože nejsem s Bárou na Wimbledonu, vzal si teda její potítko, ale já nejsem takový ten, co sem jezdí každý rok,“ dodal.

Je možné, že se Strýcová rozešla s Krausem právě přes bulvární deníky, které o ní po fotkách s Matějčkem psaly? Úplnou pravdu zná jen celá trojice. Je ale pravěpodobné, že někdo si tady trošku vymýšlí!