Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tady mezi nimi vzplála láska? Matěj Hádek a Lucie Vondráčková na velmi zamilovaných fotkách!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
Možná jsou jen fantastičtí herci, ale je fakt, že při pohledu na Lucii Vondráčkovou (38) a Matěje Hádka (42), kteří spolu hrají v chystaném Lucčině klipu Paralelní světy, by si nejeden vsadil, že se opravdu mají rádi. Vzniklo mezi nimi kvůli natáčení něco víc, kvůli čemu pak zasáhl Tomáš Plekanec (35) a rozhodl se rozvést?

Klip, který má mít premiéru 9. září, natočila Lucka už před nějakým časem. Matěj jí v něm hraje partnera, takže se různě válejí v posteli, nosí ji v náručí, všemožně se objímají a podobně.

A fakt se nezdá, že by se moc museli přemáhat!

Jenže právě Matěj Hádek byl příčinou rozpadu manželství. „Když Tomáš viděl fotky z Matějových zvláštních nočních příchodů k Lucce do bytu, byla to pro něj úplně poslední kapka,“ prozradil eXtra.cz velmi dobře informovaný zdroj

Tomáš Plekanec nás překvapil, jak na zvěsti o Hádkovi reagoval, zato Lucie Vondráčková z pochopitelných důvodů hodně kličkuje a mlží, ale při rozvodu se ukáže, kdo měl pravdu a jak to ve skutečnosti bylo.

Ve hře je samozřejmě stále varianta, že se Lucie s Matějem fakt setkávala počestně a Tomáš si to jen špatně vyložil Kdo ví…

Související články

Další články