Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tady leží vrah Marečka: Na hrob mu dali anděla, papír od bonbonů a vysmátou holku

Tady leží vrah Marečka: Na hrob mu dali anděla, papír od bonbonů a vysmátou holku
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Tyran Kuča
Bestiální vrah Josef Kuča (†21) namísto toho, aby si odseděl trest ve vězení, který dostal za brutální mučení a následné utýrání teprve tříletého Marečka, si vzal život. Od jeho pohřbu už uběhl více než měsíc. Na jeho hrobě sice květiny stále jsou, nicméně náhrobek chybí. Jako bonus tam má Kuča obal od bonbonů.

Tyran Josef Kuča leží na hřbitově v Lounech. Místo, kde byl pohřben v bílé rakvi, se nachází v horní části hřbitova. Ačkoli účast na jeho pohřbu byla hojná, zdá se, jakoby se o jeho hrob téměř nikdo nestaral.

Hrob Kuči

Jeho hrob je znatelně zanedbaný a neupravený. Kuča leží přikrytý pouze hlínou. Není tam žádný náhrobek, kříž a ani žádné označení. Hrob se tedy hledá velmi těžko. Vedle hrobu se nachází halda kamení.

Krom toho se na hrobě válí pytlík od bonbonů. Samozřejmě se na hrobě nachází několik květin a jako bonus na jedné z nich je visačka s vysmátou slečnou propagující květinářství. Na hrobu jsou také svíčky, které jsou ovšem popadané různě po zemi. V místě, kde Kuča leží, jsou dva andělíčkové, i když on toho svého zabil. Jak to na hrobě Kuči měsíc po pohřbu vypadá, se můžete podívat do fotogalerie.

Vrah Kuča

Josef Kuča byl odsouzen k výjimečnému trestu, a to k 22 letům ve vězení. Ty si ale už nikdy neodsedí, protože krátce po nástupu do výkonu trestu spáchal sebevraždu.

Kuča skončil ve vězení kvůli strašlivému mučení maličkého Marečka, syna své přítelkyně Simony T. Tříletého chlapce brutálně týral. Vybíral si ty nejhorší možné způsoby. Marečka pálil žehličkou i cigaretami, posazoval ho na rozpálený sporák a mlátil ho tak moc, že to nakonec vedlo k chlapcově smrti.

Matka Marečka Simona T. nyní čeká na soud. Na umučení chlapečka se měla podílet také.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy