Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tady Johnny Galecki z Velkého třesku souložil s Kaley Cuoco: Máme fotky z jeho ložnice!

Spolu v seriálu i reálném životě
Zdroj: CBS
+ Další 2 fotografie
Penny z Teorie velkého třesku se rozvádí a kdo jiný ji měl poskytnout náruč než její nejbližší kolega Johnny Galecki? V Hollywoodu se totiž šušká, že tihle dva to spolu nějakou dobu táhli. A to v době, kdy si Kaley Cuoco prožívala s manželem Ryanem Sweetingem ty nejhorší hádky. Johnny teď prodává svoje sídla a my se můžeme podívat, jak vypadá ložnice, kde se herci scházeli.

Kaley a Johnny byli prý milenci i mimo natáčení, a i když románek neměl dlouhého trvání, tak smutné herečce hodně pomohl. Leonard z Velkého třesku neváhal své Penny podat (nejen) pomocnou ruku a je možné, že Kaley skončila několikrát u něj doma

Tak jak to u něj vlastně vypadá? Johnny mohl před Kaley se svým domem pořádně "zamachrovat". Sídlo má hodnotu v přepočtu skoro 60 milionů korun. To sice na slavného herce není tak moc, ale domeček má všechno, co je potřeba. Několik ložnic, velkou koupelnu a obří kuchyň s jídelnou, kam se vejdou všichni hercovi přátelé.

Z ložnice se dá jít přímo na terasu k bazénu, lehnout si k lehátku a sledovat výhled na hollywoodské kopce. O Kaley bylo v dobách největších hádek s jejím brzy exmanželem dobře postaráno!

A když si u něj došla na záchod, vypadala asi nějak TAKHLE

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy