Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tady jejich láska začala: Hunčárová s Ridim jsou do sebe od StarDance pořád celí žhaví

Lucie Hunčárová a Emanuel Ridi od minulého ročníku tančit nepřestali.
Zdroj: Facebook, Instagram
+ Dalších 29 fotografií
V minulosti Lucie Hunčárová (32) chodila s Janem Onderem (33), a to dokonce několik let. Aby jim vztah vydržel, nesměl by do minulého ročníku StarDance přijít soutěžit šarmantní kuchař Emanuele Ridi (44), který Hunčárovou zřejmě sbalil na špagety a sexy přízvuk.

V minulém ročníku StarDance spolu Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová tančili tak intenzivně, až si řekli, že spolu budou tančit už napořád. Co na tom, že měli oba doma partnery. Jejich láska ale od té doby jenom kvete.

Letošní ročník taneční soutěže si nenechali ujít alespoň jako diváci. „První večer StardDance se vydařil. Nikdo nezakopl a nespadl. Všechny páry jsou nabušený, ale někde mi trochu chybí přidaná hodnota, kterou jsme našli pouze u dvou párů. Určitě tušíte,“ napsala Lucie na svůj Instagram.

Nikdo z fanoušků sice moc netuší, co tím Lucie myslela, ale možná hovoří o pomyslném jiskření, které Lucie zažila právě s Ridim a zažívá ho dodnes.

Mohlo by vás zajímat

Další články