Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tady je Luďanovo? Náhradní manžel z Mostu dělá ve Výměně dusno už při seznámení!

Zdroj:
+ Dalších 11 fotografií
výměna manželek
V dnešní epizodě Výměny manželek se diváci seznámí na jedné straně s rodinou z Mostu, kterou tvoří máma Věra (25), přísný otec Milan (35) a jejich děti Petra (5), Milan (4) a nejmladší Matýsek (11 měsíců). Na straně druhé poznají rodinu, již tvoří Jana (30) a František (43) spolu s dětmi Katkou (15), Petrem (10) a malým Jaroslavem (2), kteří pochází z Ročova. Milan náhradní manželce Janě hned při seznámení začne diktovat, zatímco ona mu nemůže říct jediné slovo!

Vypadá to, že si Jana ve Výměně manželek zažije se svým náhradním manželem krušné chvilky. Když přijde do svého nového domova, vše se jí zdá v naprostém pořádku a je dokonce nadšená z toho, že má její náhradní rodina akvárium s rybičkami stejně jako ona. Nadšení však Janu rychle přejde v momentě, kdy se seznámí s Milanem, který jí předvede, jak to chodí v běžné domácnosti ve městě, které tolik proslavil seriál Most! Okamžitě jí totiž začne diktovat svá pravidla, a když Jana nadnese, že se jí nelíbí kouření v bytě, div ji nepošle do určitých míst.

Když zatím nadšená Jana sedí v novém domově, vejde Milan s dětmi a její radost se okamžitě změní na starost. Hned ve dveřích jí totiž náhradní manžel začne diktovat svá pravidla. „Musí tady bejt uklizeno a děti, hlavně děti, jakmile půjde o děti, bude zle,“ spustil na nerozkoukanou Janu Milan. Pak nadnesl palčivé téma. „Kouření akorát v kuchyni nebo na balkóně, v obýváku když se kouří, tak jedině se zapnutým větrákem a otevřeným oknem,“ poručí si. V tom ale Jana vyjádří nelibost a rozpoutá tak konflikt. „Já nemám ráda, aby se kouřilo doma v bytě, to říkám na rovinu,“ vyjádří jemně svůj názor. „Kvůli tomu je domácnost, budu si kouřit tam, kde kouřím já,“ sdělí jí nekompromisní Mi­lan.

Jana je rozčarovaná z toho, jak je Milan přísný. Ten ještě v momentě, kdy není v její přítomnosti, na kameru o tématu promluví. „Jestli má problém, tak ať si zaleze někam, když budu kouřit. Já se nenechám ve svém bytě omezovat, nevím, jaký je její manžel, ale prostě jestli si nechá poroučet jinej chlap, já ne,“ dodal. Jak s takovým chlapem Jana zvládne celých 10 dní?

Související články

Další články