Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tady jde o zdraví: Herzigovou obelhali, že je herečka! Nestačilo jí to a bohužel nazpívala i soundtrack! S kým a kolik nevinných to odnese?

Naposledy se Herzigová s Macháčkem tiskli loni na tiskovce a byla z toho
ostuda. Ti dva k sobě mají hodně blízko, ve filmu si střihli milostný
páreček, kterým by podle mnohých mohli v minulosti tajně být. Macháček
totiž není žádný symbol věrnosti.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

Eva Herzigová (41) je asi tak chytrá jako Pepa Rychtář (56), ale protože je krásnější a žije v Londýně, všichni ji mají rádi a Rychtáře ne.

Za to samozřejmě přicházejí kvartálně tresty v podobě jejího vzrůstajícího sebevědomí, které nesrazil ani předloni v Praze nevěrný manžílek, kterého namísto rozvodu pověřila třetím oplodněním, což je super řešení, určitě to dobře dopadne.

Eva každopádně dělá jako že nic, nikdo se jí na to nesmí ptát a jsme zvědaví, jaké budou podmínky rozhovorů s ní v Karlových Varech, kam zřejmě přijede uvést nejen film Pohádkář podle knihy Barbary Nesvadbové (39), ve kterém „hraje“, ano, čtete dobře, ale protože zřejmě přispěla na catering, nebo s Macháčkem „potrestala“ manžela, dostala tajně možnost nazpívat, opakujeme nazpívat, s ním duet!!!

Protože podobné počiny často naplňují skutkovou podstatu trestného činu šíření poplašné zprávy, zbývá jen doufat, že Evu ve studiu trošku srovnali skrze tón, případně to nebudou pouštět moc nahlas. Jisté je jedno, omezený český divák je schopný si myslet, že omezení jsou kritici Evy, což je hodná holka, která by ve dvojce měla hrát sama bez Macháčka a vydat k tomu rovnou dvojalbum.

Gratulujeme. Už aby to bylo v rádiích a světových hitparádách.

Související články

Další články