Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tady chyběla už jenom Erbová. Ve Varech se střetli Řepka s Bahenským. Oba vyvedli nové partnerky

Filmový festival Karlovy Vary: Řepka a Bahenský, exmanželé Erbové spolu na jednom place
Zdroj: koláž eXtra.cz/Profimedia/eXtra.cz Renata Bušková
+ Dalších 23 fotografií
společně

Během trvání mezinárodního filmového festivalu může dojít k situacím, které by možná v běžném životě vůbec nenastaly. To je přesně případ, spojený se dvěma manžely Vlaďky Erbové – a oběma už bývalými. Na jedné akci se totiž objevili dva sportovci: Tomáš Řepka a Zdeněk Bahenský, oba "ex", dříve patřící k uvedené dámě. Vše zachytili fotografové eXtra.cz.

S novými láskami

Možná by si před lety ještě šli po krku. Dnes jsou ale fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka a hokejista Zdeněk Bahenský úplně v pohodě a klidně se objeví na stejném místě i přesto, že je spojuje minulost s jednou ženou. Oba se totiž kdysi vystřídali na pár let jako manželé bývalé modelky Vlaďky Erbové.

Oba sportovci se nezávisle na sobě dostavili na Couplii party, která se konala v Karlových Varech v rámci filmového festivalu. Jak Tomáš, tak Zdeněk si přijeli užívat atmosféru lázeňského města společně se svými drahými polovičkami. Řepka se vůbec poprvé od svatby ukázal ve společnosti se svou manželkou Kateřinou Kristelovou, které složil velkou poklonu.

"Kačka si se mnou hodně prošla za těch sedm let a bylo to opravdu na pět životů, protože každá jiná ženská by od toho zdrhla, ale ona ne. Ona je držák," řekl eXtra.cz o své manželce Řepka, který strávil část jejich vztahu za mřížemi.

Stará se mu o syna

Známému hokejistovi, který má s Erbovou dceru Viktorii, dělá ve Varech doprovod jeho krásná přítelkyně, zpěvačka Klára Balážová. Bahenský se na party potkal nejen s Řepkou, který má s Vlaďkou Erbovou syna Markuse, ale také se svou expartnerkou Taťánou Makarenko, se kterou tvořil pár dlouhých devět let.

O Tomášova syna se prý i po rozvodu s Erbovou stará jako o vlastního. „Vidím, jak to, že spolu dokážeme vyjít, prospívá oběma dětem. Když přijedu na návštěvu, jsou šťastné. Viktorka vidí společně mámu a tátu, což pomalu celý život nezažila, tak si to užívá,“ řekl hokejista před časem eXtra.cz s tím, že Markuse bere společně s Viktorkou všude s sebou.


Související články

Další články