Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Tady chyběl jenom Ridi: Hunčárová ukázala novou lásku a vyfotila se s expřítelem Onderem

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
zase ta Lucie!
Tanečnice Lucie Hunčárová (34) se svým novým partnerem už netají. Na finálovém večeru StarDance, kde nemohla Lucie chybět, spolu ochotně zapózovali. Hunčárová se na holešovickém výstavišti potkala i se svým bývalým partnerem Janem Onderem, se kterým se také nechala vyfotit. Tady už chyběl jenom kuchař Emanuele Ridi.

Lucie s Emanuelem letos v létě oznámili, že už spolu pár netvoří. V říjnu se objevila informace, že by už Lucie neměla být sama. Pro web Super.cz tehdy řekla, že se v jejím milostném životě něco rýsuje a že onen neznámý není ze showbyznysu, a tak by ho nechtěla zbytečně stresovat představováním veřejnosti. Nyní se zdá, že láska mezi nimi opravdu vykvetla, jelikož se spolu objevili v sobotu na finálovém večeru StarDance.

V Lucii se muselo mísit hodně pocitů. S dlouholetým partnerem a tanečníkem Janem Onderem urazili kus cesty, koupili spolu byt a spolupracovali na několika projektech. Taneční parket proto bude mít Lucie s Onderem už navždy spojený.

S italským kuchařem Emanuelem Ridim se Lucie dala dohromady při StarDance v roce 2016. Jiskra, která mezi nimi tehdy na parketě přeskočila, zapříčinila definitivní konec vztahu s Onderem. Profesionální tanečník z toho byl tenkrát hodně zdrcený.

Od té doby se ale hodně změnilo. Dnes má každý už nového partnera. Emanuele Ridi randí s krásnou Slovenkou a Lucie Hunčárová je také čerstvě zamilovaná. Jediný Onder nemá moc štěstí na lásku. Po rozchodu s Hunčárovou chodil s herečkou z divadla Ypsilon, letos v září ale potvrdil, že už spolu nejsou.

Během letošní řady StarDance byl spojován s Natálií Otáhalovou, která tančila s Matoušem Rumlem To však tanečník odmítl s tím, že jemu je 34, zatímco Natálii ještě čeká maturita. "Já už chci děti," nechal se slyšet.

Související články

Další články