Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tady byly drženy tři Američanky: Fotky z domu hrůzy, kde tyran věznil své oběti deset let

Tohle je dům únosce.

Anthony Castro (31) psal během studií žurnalistiky článek o unesené dívce jménem Gina DeJesus, aniž tušil, že dívku spolu s dalšími dvěma ukrývá ve sklepě jeho otec, který všechny tři ženy unesl a držel je ve sklepě deset let.

S Amandou Berry, jednou z obětí, měl únosce Ariel Castro (52) dokonce i dítě, které ukrýval spolu s matkou a jež nikdy nevidělo denní světlo. Únosce se dokonce nedávno ptal svého syna, zdali jako žurnalista, který případ unesených dívek sledoval, věří, že se někdy najdou.

Když se syn dozvěděl, že za únosy stojí jeho otec, jeho reakce byla jednoznačná. Zaslouží si prý strávit zbytek života ve vězení.

Po zatčení Ariela Castra poskytl jeho syn Anthony fotky z rodinného alba, na kterých je vidět únosce stojící před zamčeným vchodem do sklepa, kde se děly nepředstavitelné věci. Vstupy na půdu a do sklepa bývaly vždy zamčené, tvrdí jeho syn, nikdo ani neměl představu, co by dveře mohly ukrývat.

Ve sklepě se už našly řetězy a lana k držení žen, dívky s únoscem i několikrát otěhotněly, ale vždy došlo k potratu, kvůli jejich podvyživenosti. Jediné Amandě se povedlo dceru donosit a nakonec spolu s Ginou DeJesus a Michele Knight utéct.

Mohlo by vás zajímat

Další články