Belgický fotbalista si objekt své touhy vytipoval na loňském vánočním večírku svého zaměstnavatele. Kelly McKinney s kamarádkou přitom zavítaly na oslavu manchesterského klubu úplnou náhodou.

Obě dívky byly po chvíli v obležení chtivých fotbalistů a Andreas Pereira s Paddym McNairem (19) začali dívky vydatně opíjet. Ty ale stejně odolaly a daly mladým hvězdám jasně najevo, že s nimi nic nebude.

Andreas se ale nedal odbýt a vyhledal si mladou Kelly na Twitteru. Netrvalo to dlouho a mladý pár chatoval o svých zálibách. Andreasovy zájmy byly ale úplně jiného ražení než ty, které má Kelly.

„Chceš něco dělat příští týden?“ začal nevinně fotbalista. „Co tím myslíš?“ odpověděla Kelly. Andreas na nic nečekal a odhalil své skutečné úmysly: „Trojka. Postaráme se o tebe. Chceš? Kolik? Řekni. Jsme připraveni na 5. Každý.“

I když Kelly nabídku deseti tisíc liber okamžitě odmítla, Andreas ji se stejnou nabídkou kontaktoval opět na začátku března. Teď už ho ale asi chuť na sex s mladou slečnou přešla. Kelly celou záležitost zveřejnila a Andreas má teď úplně jiné myšlenky.