Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tady bydlí hvězdy Ulice: Bedřichovo doupě neřesti nebo útulná klícka po uhořelém Hrihoriji

Zdroj: Markéta Kuča / eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice se od jejího startu vystřídal nespočet rodin. Některé z nich se staly hvězdnými stálicemi seriálu, další postavy umřely za podivných a nevysvětlitelných okolností nebo se z Ulice přestěhovaly na venkov a uvolnily tak místo novým. Podívejme se nyní na to, jak bydlí vaše oblíbené hvězdy a které interiéry se změnily k nepoznání.

Úplně první a nejznámější rodinou v Ulici byli jednoznačně Jordánovi. Z původní sestavy Tereza Jordánová, Matěj, Bára a Tomáš zbyla v seriálu pouze hlava rodiny. Tomáš Jordán to neměl vůbec jednoduché.

Prakticky od začátku jej jeho žena Bára podváděla s Petrem Boháčem, který se ale nikdy nedokázal rozhoupat k tomu, aby se s Bárou natrvalo usadil. Po rozvodu Tomáše a Báry se jejich cesty rozešly a podobně je to i u jejich dětí.

Tereza odcestovala za hranice a Matěj odjel se svojí Katarínou do Španělska, kde vychovávají svého prvního potomka. Prázdné místo po Jordánových zaplnila rodina Maléřových, která je momentálně jednou z nejoblíbenějších rodin v celém seriálu, a to i díky jejich spletitým vztahům, které vždy překvapí pokračováním ve chvíli, kdy si myslíte, že se už nic horšího stát nemůže.

Bohužel i Maléřovi šli nakonec od sebe a do jejich bytu se nastěhovala nová rodina Klímových, která sice u diváků příliš neboduje, ale čas ukáže, co tahle vykutálená rodina včele s ochránkyní klimatu a zvířat dokáže.

Patrně největší proměnou prošla klícka nad bývalým pekařstvím, kterou obýval Hrihorij Lisečko, který to neměl v životě vůbec jednoduché, a přesto dokázal být v jádru dobrým člověkem. Jenomže v noci ze 4. na 5. 9. se stala skutečná lidská tragédie.

Hrihoriji se stala osudnou dílna, a přestože se ho Bedřich snažil i za cenu riskování vlastního života zachránit, Hrihorij v dílně uhořel. Jeho byt ale prošel velmi krásnou proměnou a nyní v něm žijí zamilovaní novomanželé Vendula a řezník Pavlík.

Do galerie se můžete podívat, v jakých příbytcích vaše oblíbené postavy bydlí.

Související články

Další články