Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tady bude odpočívat Eva Pilarová: Hrob má jen pár metrů od kamaráda Karla Gotta

Tady bude odpočívat Eva Pilarová: Hrob má jen pár metrů od kamaráda Karla Gotta
Zdroj: archiv extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
hrob Pilarové
Jedna z největších českých legend má konečně důstojné místo, kde bude uložená. Zesnulá Eva Pilarová (†80) bude odpočívat na hřbitově na Malvazinkách jen pár metrů od slavíka Karla Gotta (†80), který byl jejím celoživotním přítelem.

První dáma swingu Eva Pilarová zemřela 14. března 2020 v důsledku selhání ledvin. Několik měsíců po odchodu této fenomenální zpěvačky do nebe je konečně rozhodnuto, kde bude odpočívat.

Hrob bude mít na hřbitově na Malvazinkách, co by kamenem dohodil od místa posledního spočinutí legendárního Karla Gotta Ten odešel jen pár měsíců před ní, 1. října 2019. Eva Pilarová se s Mistrem přátelila téměř 60 let...

"Místo posledního odpočinku pro Evu jsem vybral já. Sama k němu žádný bližší vztah neměla. Ani s tím, že tam leží i Karel Gott, to nemá moc společného. Mám to tam ale rád a je to blízko. Mám to z domova jen přes kopec," řekl eXtra.cz vdovec Jan Kolomazník

Pilarové manžel dostal nabídku i od Brna, kde se zpěvačka v roce 1939 narodila. Nabídkou byl samozřejmě potěšen, jenže do Brna by to měl příliš daleko. Chtěl mít svoji lásku nablízku, aby se za ní mohl vydat, kdykoliv bude chtít.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy