Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tady bude někomu teplo! Kim Kardashian se vyfotila úplně nahá!

Zdroj: snapchat.com
Kim Kardashian se jednou zas odvázala a nafotila ve svém hotelovém pokoji v Miami úplně nahé fotky. Tahle ženská je pěkně žhavá kost!

Kim Kardashian (35) moc dobře ví, jak na sebe upoutat pozornost. Kim se to jako jedné z mála daří a není přitom trapná. Což je v dnešní době, kdy každý chce být za každou cenu vidět i přesto, že ztratí poslední zbytky své soudnosti, velké umění.

Hlavní tvář klanu Kardashianů si navíc vystavování svého tělíčka může dovolit. Sice během druhého porodu razantně přibrala, ale to je dnes už minulostí. Pořádně na své figuře zamakala a zvládla shodit 35 kilogramů

V současné době se pyšní dokonalou postavou s krásnými tvary, tak proč ji neukázat? Americká televizní celebrita se pochlubila svým fanouškům na sociálních sítích fotkou, kde je úplně nahá. Tvrdí, že právě zkouší svůj nový sprej na opalování.

Na fotkách, které fotí ve svém hotelovém pokoji v Miami, si zakrývá dlaněmi jenom ňadra Musíte uznat, že Kim vypadá opravdu úchvatně. Její nahé fotky vždy vzbudí patřičný poprask a není se čemu divit.

Související články

Další články