Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tadeáška hodila do řeky: Lidé na Mělnicku slibují matce pomstu, ona změnila barvu vlasů

Tadeáška hodila do řeky: Lidé na Mělnicku slibují matce pomstu, ona změnila barvu vlasů
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
úmrtí miminka
Policie stále vyšetřuje smrt čtyřměsíčního Tadeáška, jehož tělo podle vyšetřovatelů matka hodila do řeky. Žena nejdříve tvrdila, že Tadeáše někdo unesl. Později se přiznala, že si historku o únosu vymyslela. Nařízená pitva neodhalila, že by miminku někdo před smrtí ublížil. Dítě zřejmě zemřelo kvůli syndromu náhlého úmrtí. Mělnická veřejnost matce ale přesto slibuje pomstu. Žena výrazně změnila svoji vizáž.

Matka čtyřměsíčního Tadeáše oznámila únos v pátek. Tvrdila, že dítě někdo unesl, když si v zámeckém parku zdřímla při opalování. Bylo vyhlášeno pátrání. Brzy se ale zjistilo, že matka si historku o únosu vymyslela. Kriminalisté pak našli dětské tělíčko v řece Tadeášovo tělo nakonec našli potápěči, podle kriminalistů bylo v hloubce. Což potvrzuje spekulace lidí na Mělnicku, že tělíčko mohlo být v batohu s kameny.

Vězení je málo, píší lidé

Tadeášova matka během vyšetřování křivě vypovídala a advokát Jan Černý přišel s několika dalšími možnými obviněními. Někteří pro Veroniku Z. nevidí odnětí svobody, jako dostatečný trest. "Smrt za smrt, je to hnus, ale mělo by to tak být," píší na sítě. "Je to málo, zasloužila by víc, vždyť to bylo její dítě," rozčilují se. Někteří lidé se dokonce na sociálních sítích domlouvají, že Veroniku Z. budou lynčovat.

"Už chodí normálně ven, jako kdyby se nic nestalo. Jen změnila barvu vlasů a je blond," uvedl náš zdroj.

Nedbalost?

Pitva neodhalila, že by na úmrtí miminka měl někdo přímý podíl. Policisté ale stále nevyloučili nedbalostní trestný čin. Příbuzní matky uvedli, že měla opakované problémy s drogami. Kriminalisté se zatím domnívají, že Tadeáš zemřel na syndrom náhlého úmrtí. Matka podle kriminalistů nevěděla, co s mrtvým synem dělat. Proto ho hodila do vody.

Případ ale není uzavřen a vyšetřování pokračuje.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy