Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tadeáš z Like House 2 pod palbou: Freescoot se chová jak kok*t, míní

V Like House night show bude drama.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
video

Na novém televizním kanále Prima Show měla premiéru noční show - Like House 2 NIGHT SHOW. Kamery v ní ukazují dění ve vile pod rouškou noci. A hned první večer se někteří soutěžící rozčílili kvůli chování Freescoota (Jakuba). Účastníci v čele s Tadeášem, Sebastianem, Terkou a Elou jeho chování označili za mikroagresi. "Freescoot se chová jako totální kok*t," řekl rozčileně vizážista Tadeáš, kterému už ruply nervy.

"Freescoot pořád naráží na to, jak Tadeáš vypadá a jak se projevuje. Využije fakt každou situaci, aby ho nějak nenápadně urazil. Je to hrozně zbytečný. Soudí ho za něco, za co nesoudí holky, jen proto, že jsou to holky. Protože je Tadeáš kluk, tak mu to vadí," vysvětlila Terka v noční show reality show Like House 2.

"Drbali jsme Jakuba za jeho chování, které možná divákům může prolítnout pod radarem, že si toho nevšimnou, ale jsou to nějaké mikroagrese, které nás vytáčejí," řekl Sebastian.

"Freescoot se chová jako totální kok*t. Furt mele nějaký narážky. Nevím, jestli je to pro tyhle heterosexuální lidi vtipný, ale mně to vtipný nepřijde. Nedělám zbytečné zlo, když není zapotřebí. Celý den se snažím s ním navázat nějakej kontakt...," rozčílil se Tadeáš.

"On furt mluví o tom, že si hraju na nějaké pózy, a on si nehraje na pózy? Přijede v nějaké limuzíně, kterou by si v životě nekoupil, protože na ni nemá peníze. Hraje si tady na pana inženýra a byznysmena se základkou. Hraje si, jakej je miliardář," neudržel nervy Tadeáš.

LIKE HOUSE 2 startuje na novém kanále Prima SHOW už dnes v 18.10, LIKE HOUSE NIGHT SHOW ve 22.10.

Související články

Další články